CONTACT

~|icon_pin~|elegant-themes~|solid

Buitenaccomodatie

Handbalstraat 740
1062 XA Amsterdam

~|icon_phone~|elegant-themes~|solid

Telefoon

Zaal: 020 – 6677333 
Kantine: 06 – 54688834

~|icon_pin~|elegant-themes~|solid

Correspondentieadres

Ward Bingleystraat 83
1065 TL Amsterdam

~|icon_house~|elegant-themes~|solid

Zaalaccomodatie

Calandhal,
Eliza van Calcarstraat 2
1068 RR Amsterdam

~|icon_mail~|elegant-themes~|solid
~|social_facebook_square~|elegant-themes~|solid

Sportvereniging Westsite

Neem contact op
Gebruik onderstaande formulier om een vraag te stellen.

10 + 5 =

Bestuur en Commissies

Voorzitter:
Rob van der Vecht
voorzitter@westsite.amsterdam

Secretaris:
Joke Rombout
secretaris@westsite.amsterdam

Penningmeester:
Vacature
penningmeester@westsite.amsterdam

Topsport/Wedstrijdsecretaris:
Ton Stroosnijder
wedstrijdsecretaris@westsite.amsterdam
Tel 06 – 54 68 88 34

Voorzitter Seniorencommissie:
Ronald Dinkgreve
seniorencommissie@westsite.amsterdam
leden :
Pieter Mantoua
Isabel Barnard

Voorzitter Jeugdcommissie
Ronald Dinkgreve
jeugdcommissie@westsite.amsterdam
leden:
Perer Copier
Michel Dol
Hella van der Gullik
Bianca Sluijter
Lida Wijnstra

Voorzitter Beachcommissie:
Vacature
beachhandball@westsite.amsterdam
leden:
Nog onbekend.

Public Relations en Handbalstimulering:
Vacature
pr@westsite.amsterdam

Voorzitter Activiteitencommisie:
Karen te Pas
ac@westsite.amsterdam
leden:
Vacature

Ledenadministratie:
ledenadministratie@westsite.amsterdam

Kantinebeheer:
kantine@westsite.amsterdam

error: Helaas !!